Chorus - panele akustyczne do biura

Augustów, Turystyczna 18

Brak recenzji
Chorus to nowoczesne ścianki i panele akustyczne do pomieszczeń biurowych i nie tylko. Ekrany akustyczne Chorus zagwarantują spadek hałasu w przestrzeniach open space, dzięki czemu przyczynią się do lepszego samopoczucia, a co za tym idzie większej wydajności w pracy. Komfort pracy jest niezwykle istotnym czynnikiem szczególnie w zawodach, które wymagają dużej koncentracji, jednym z czynników wpływających niekorzystnie jest właśnie hałas. Dopuszczalne normy hałasu w pracy biurowej mieszczą się w przedziale 55-65 dB, a przy pracy koncepcyjnej jest to do 40dB. Innym istotnym czynnikiem paneli akustycznych są też ich walory wizualne, mianowicie odpowiednio dobrane mogą korzystnie wpłynąć na odbiór designu całego biura. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Często zadawane pytania dotyczące Chorus - panele akustyczne do biura

Chorus - panele akustyczne do biura znajduje się w lokalizacji Augustów

Augustów, Turystyczna 18

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności