Centrum Rehabilitacji - Odnova rehabilitacja

Bydgoszcz, Stawowa 20/9

Brak recenzji
Odnova to gabinet, w którym przeprowadzana jest skuteczna rehabilitacja w Bydgoszczy. Zespół doświadczonych fizjoterapeutów zajmuje się diagnozą oraz terapią praktycznie każdego schorzenia. Odnova świadczy usługi fizjoterapii w Bydgoszczy dla pacjentów z urazami sportowymi, pooperacyjnymi, a także bólami kręgosłupa i kończyn. Gwarantuje kompleksową opiekę, która przynosi pożądane rezultaty. Efektywność terapii i zadowolenie pacjentów to gwarancja najwyższej jakości usług świadczonych w gabinecie. Więcej informacji dostępne jest na witrynie internetowej gabinetu Odnova.

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Rehabilitacji - Odnova rehabilitacja

Centrum Rehabilitacji - Odnova rehabilitacja znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Stawowa 20/9

podobne obiekty w pobliżu Centrum Rehabilitacji - Odnova rehabilitacja:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Centrum Rehabilitacji - Odnova rehabilitacja

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności