Centrum Neurorehabilitacji - Gołębi Dwór

Iława, Kamień Mały 1C

Brak recenzji
Nasze Centrum Neurorehabilitacji znajdujące się przy Gołębim Dworze oferuje trwające 2 tygodnie turnusy, podczas których kuracjusze z dolegliwościami neurologicznymi, spastycznymi, z problemami ruchowymi, jak i w śpiączce  mogą liczyć na w pełni zaplanowaną rehabilitację. W szeregach naszego personelu znajduje się światowej sławy specjalista prof. dr hab. n. med. Jan Talar, który udziela konsultacji. W sposób indywidualny podchodzimy do każdego kuracjusza, dobierając pod niego zestawy ćwiczeń, mający na celu przynieść założone rezultaty. Podczas 2-tygodniowych turnusów zapewniamy miejsce do spania z posiłkami - również w opcji dla opiekuna. Oferujemy również rehabilitację doraźną w pilnych sytuacjach. 

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Neurorehabilitacji - Gołębi Dwór

Centrum Neurorehabilitacji - Gołębi Dwór znajduje się w lokalizacji Iława

Iława, Kamień Mały 1C

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności