Centrum Medyczne ESKULAP

Żary, Moniuszki 2

Brak recenzji
Centrum ESKULAP rozpoczęło swoją działalność w 1996r. Jesteśmy wielospecjalistyczną przychodnią lekarską, która mieści się w centrum miasta Żar na parterze zabytkowej kamienicy przy ulicy Moniuszki 2 .

Zaczęliśmy od przyjęć pacjentów w kilku gabinetach lekarskich.

W chwili obecnej zajmujemy już cały parter o powierzchni 300 m przyjmując w 15 ładnie zaaranżowanych gabinetach i 3 gabinetach znajdujących się przy ul. Skarbowej w Żarach o powierzchni 60 m.

Obecne konsultuje u nas 70 - u lekarzy różnych specjalności medycznych.

W większości są to ordynatorzy, zastępcy ordynatorów i starsi asystenci oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze, Wojskowego Szpitala w Żarach, ZOZ- u w Świebodzinie oraz Nowej Soli. Konsultacji udzielają również specjaliści z Gorzowa Wielkopolskiego,Wrocławia, Szczecina a nawet Niemiec.

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Medyczne ESKULAP

Centrum Medyczne ESKULAP znajduje się w lokalizacji Żary

Żary, Moniuszki 2

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności