Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki, Spółdzielcza 9

Brak recenzji
Poza działającymi już wcześniej sekcjami, kółkami zainteresowań, zespołami, powstały nowe, ciekawe formy obcowania z kulturą, rozrywką i rekreacją. Realizowana jest szeroka oferta dydaktyczno - rozrywkowo - rekreacyjna. Sala Widowiskowa centrum kultury bardzo często w godzinach dopołudniowych zamienia się w salę koncertową lub teatralną – odbywają się tam bowiem zajęcia dydaktyczne dla szkół z zakresu muzyki klasycznej czy teatru.

Ponadto centrum oferuje zajęcia podczas których można szlifować swoje umiejętności taneczne, muzyczne, teatralne, plastyczne, fotograficzne, można też pod okiem fachowców grać u nas w szachy.

Ośrodek posiada również bogatą ofertę rekreacyjną – prowadzone są zajęcia fitness, jogi, aikido, tai-chi. Na co dzień z różnego rodzaju zajęć korzysta obecnie ponad 600 dzieci, młodzieży i dorosłych i liczba ta stale rośnie.

Kino funkcjonujące w ramach centrum kultury działa siedem dni w tygodniu i mimo, że nie współpracuje z żadną siecią komercyjną, oferuje nowości kina światowego z premierami włącznie i osiąga coraz lepsze wyniki ekonomiczne.

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim ma szanse w niedalekiej przyszłości stać się swoistą osią kulturalną, integrującą szeroko pojęte środowiska twórcze całego Mazowsza Zachodniego. A wtedy z pewnością skorzystają na tym wszyscy mieszkańcy naszego regionu.

Często zadawane pytania dotyczące Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim znajduje się w lokalizacji Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki, Spółdzielcza 9

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności