Camping Nr 77

Nieborów, Heleny Radziwiłłowej 3

Brak recenzji
Ośrodek Campingowy nr 77 w Nieborowie położony jest na skraju Puszczy Bolimowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Radziwiłłów przy trasie Skierniewice - Łowicz. W odległości nie większej niż 30 km od Nieborowa znajdują się miejscowości i zabytki, godne polecenia każdemu turyście. Są to: Łowicz, Żelazowa Wola, Arkadia, Niepokalanów, Walewice, Sromów, Maurzyce i inne.

Nasz Ośrodek organizuje wczasy rodzinne, kolonie i obozy młodzieżowe, biwaki, wycieczki, imprezy sportowe i rekreacyjne, spotkania integracyjne i towarzyskie, zielone szkoły. Usługi nasze świadczymy po bardzo umiarkowanych i konkurencyjnych cenach. Dysponujemy domkami kempingowymi kat. **. W każdym domku są dwa pokoje (2- i 3-osobowy), łazienka (wc oraz umywalka z ciepłą wodą). Część domków wyposażona jest w telewizor, radioodbiornik, lodówkę, kuchenkę, natrysk.

Na terenie Ośrodka znajduje się podgrzewany basen kąpielowy dla dzieci, budynek sanitarny z natryskami, bar Bistro, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, zadaszone miejsce na grilla, boisko sportowe, pole namiotowe, świetlica z tv video. Istnieje możliwość skorzystania z przejażdżek konnych (stajnia U Kowala, Nieborów 233). Na miejscu zapewniamy smaczne, urozmaicone całodzienne wyżywienie.

Ośrodek Campingowy w Nieborowie jest idealnym miejscem dla organizowania tanich spotkań integracyjnych i towarzyskich. Od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z różnymi firmami (zarówno małymi zakładami pracy, ale również z przedsiębiorstwami o zasięgu ogólnokrajowym). Dziękujemy za dotychczasową współpracę, liczymy na dalszą. Chętnie nawiążemy kontakty z nowymi partnerami. Od wielu też lat świadczymy usługi noclegowe dla pracowników firm, które realizują inwestycje na naszym terenie. Z przygotowywanych przez nas tanich posiłków profilaktycznych pracownicy tych firm są bardzo zadowoleni. TURYSTO!!!

Na terenie Ośrodka Campingowego w Nieborowie zawsze znajdziesz miejsce na rozbicie namiotu i ustawienie przyczepy. Na naszym kempingu spotkasz życzliwych Ci ludzi. do nieborowa prowadzą tylko dobre drogi, bo przecież w którymkolwiek kierunku podążasz do nas zawsze jest po drodze. do zobaczenia w Nieborowie.

Dodatkowe udogodnienia:

  • Kuchnia
  • Prysznic
  • WC
  • Woda

Położenie obiektu:

  • Prąd
  • Internet
  • Sklep spożywczy (na miejscu lub w pobliżu)
  • Umywalnie

Dodatkowe udogodnienia:

  • Camping czynny w sezonie

Często zadawane pytania dotyczące Camping Nr 77

Camping Nr 77 znajduje się w lokalizacji Nieborów

Nieborów, Heleny Radziwiłłowej 3

atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Nr 77:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Nr 77

restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Nr 77:

Zobacz wszystkie restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Nr 77

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności