Camping Lipówka WOSR Września

Września, Świętokrzyska 14

Brak recenzji
Obiekt mieści się we Wrześni przy ul. Świętokrzyskiej 14-16. Na terenie campingu do dyspozycji gości znajdują się: domki campingowe typu „Brda” szt. 9 są to domki drewniane z tarasem, dwupoziomowe, wyposażone w pomieszczenie kuchenne i łazienkę (prysznic-ciepła woda z bojlera elektrycznego, umywalka i w. c. ), salon z dwoma pojedynczymi spaniami. Na piętrze znajdują się dwie 2 -osobowe sypialnie. Pole namiotowe i stanowiska dla przyczep wydzielone stanowiska, odgrodzone między sobą żywopłotami.

Stanowiska są wyposażone w przyłącza elektryczne. Łączna ilość miejsc 16 stanowisk. Zaplecze sanitarne (prysznic, umywalka, w. c. ciepła woda bez ograniczeń), zaplecze kuchenne (zlewozmywak, piec elektryczny), świetlica o powierzchni ok. 70 m2 znajdują się obok recepcji w pawilonie murowanym.

Łąka rekreacyjna wyposażona w murowany krąg ogniska o śr. 4 m. , zadaszoną wiatę o powierzchni ok. 70 m2 oraz plac utwardzony poz-brukiem ok. 120 m2. korty tenisowe, ceglane szt. 4 boiska sportów umożliwiają grę w siatkówkę plażową (boisko z płukanym żwirem), koszykówkę, piłkę ręczną i nożną (wspólne boisko z nawierzchnią asfaltową).

Wszystkie obiekty mieszczą się na terenie ok. 3,5 ha powierzchni, ogrodzonym, zarośniętym dopasowaną i zadbaną zielenią. Drogi wewnętrzne asfaltowe. W nocy teren jest oświetlony.

Dodatkowe udogodnienia:

 • Boisko do gier
 • Miejsce do zmywania
 • Domki
 • Ogrodzenie
 • Prysznic
 • Świetlica
 • WC
 • Woda

Położenie obiektu:

 • Prąd

Standardy campingowe:

 • Boisko do piłki plażowej

Dodatkowe udogodnienia:

 • Camping czynny w sezonie

Często zadawane pytania dotyczące Camping Lipówka WOSR Września

Camping Lipówka WOSR Września znajduje się w lokalizacji Września

Września, Świętokrzyska 14

podobne obiekty w pobliżu Camping Lipówka WOSR Września:

atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Lipówka WOSR Września:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Camping Lipówka WOSR Września

restauracje 🍽️ w pobliżu Camping Lipówka WOSR Września:

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Camping Lipówka WOSR Września:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności