Budowa domów - Stalovers Białystok

Księżyno, Mazowiecka 35

Brak recenzji
Nowoczesne, nietypowe, innowacyjne tak w skrócie można określić usługi budowlane oferowane przez Stalovers. Ta podlaska firma budowlana wyspecjalizowała się w budowie hal, magazynów oraz domów jednorodzinnych. Stawiane przez firmę budynki charakteryzuje budowa szkieletowa wykorzystująca konstrukcje stalowe. Takie budownictwo znacznie zmniejsza koszty inwestycji oraz drametralnie skraca czas budowy w porównaniu do tradycyjnego budownictwa murowanego. Osoby oraz firmy chętne do bliższego zapoznania się z ofertą firmy zapraszamy na stronę stalovers.pl oraz do kontaktu.

Często zadawane pytania dotyczące Budowa domów - Stalovers Białystok

Budowa domów - Stalovers Białystok znajduje się w lokalizacji Księżyno

Księżyno, Mazowiecka 35

podobne obiekty w pobliżu Budowa domów - Stalovers Białystok:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Budowa domów - Stalovers Białystok

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności