Bricon

Chorzów, Sobieskiego 5/6

Brak recenzji
Bricon tworzą zawodowcy od budownictwa i wykończenia mieszkalnych wnętrz, jacy na terenie Katowic i okolicznych miejscowości oferują pomoc inwestorom i prywatnym lokatorom, jacy borykają się z budowlanymi oraz remontowymi kłopotami. Malowanie, przygotowywanie ścian, podłogi oraz wiele więcej - z nami remont będzie prosty i prędki. Jeżeli masz dość braku terminowości w tej branży, zadzwoń po Bricon. Numer do kontaktu odszukasz na stronie, tam także mieści się opis usług i parę słów o nas.

Często zadawane pytania dotyczące Bricon

Bricon znajduje się w lokalizacji Chorzów

Chorzów, Sobieskiego 5/6

podobne obiekty w pobliżu Bricon :

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Bricon

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności