Biuro podróży mające w ofercie wakacje, wycieczki objazdowe, wyjazdy weekendowe, obozy młodzieżowe, wyjazdy okolicznościowe: poślubne, SPA, rodzinne, bilety lotnicze.

Prezentuje ofertę największych polskich touroperatorów: Triada, Ecco Holiday, Ecco Travel, Eximtours, Alfa Star, Oferta letnia i zimowa.

www.holidayworld.pl biuro@holidayworld.pl
Tel: 048 331 64 49
Napisz opinię ...
Gość
16.09.09, 01:51
Byłam w Egipcie z tego biura. Wszystko było ok. Tak jak przedstwił Pan w biurze, tak było na miejscu. Hotel w Hurghadzie Sea Gull 4* w opcji All inclusive. Nic nie brakowało, dobre drinki. Polecam Egipt, hotel i biuro.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 20.12.2008, 12:16, Stronę wyświetlono: 2249x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry