Automoto-Spa - pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy

Bydgoszcz, Graniczna 6/6c

Brak recenzji
Firma automoto-spa to myjnia samochodowa która ma swoją siedzibę przy ulicy Granicznej w Bydgoszczy. Nasza firma zajmuje się praniem i czyszczeniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem skór, czyszczeniem elementów plastikowych, autodetailingiem oraz polerowaniem samochodów. Wszystkie te usługi wykonywane są przez profesjonalistów, dzięki pomocy najwyższej jakości produktów. Nasza praca polega między innymi na tym, że przywracamy salonowy wygląd autom używanym. Czyszczenie i pranie tapicerki to proces dogłębny zaczynając od foteli, podłogi, a kończąc na podsufitówce. Każdy nas klient wyjeżdża z naszej myjni bardzo zadowolony. Nasze usługi świadczymy na miejscu w Bydgoszczy lub bezpośrednio u klienta w umówionym wcześniej miejscu. Automoto-spa działa na rynku od 2009 roku. Jedną z naszych usług, która cieszy się od niedawna dużą popularnością jest przygotowanie auta do sprzedaży. cena takiej usługi wynosi 250 zł. Dodatkowo robimy zdjęcia państwa auta idealne do zamieszczenia w portalu ogłoszeniowym. Pranie tapicerki to koszt około 150 zł. Nową innowacyjną usługą, którą możemy Państwu zaproponować to autodetailing. Autodetailing jest to zabezpieczenie auta przed zimą. Są 3 metody autodetailingu: wosk syntetyczny, powłoka kwarcowa i powłoka ceramiczna. Czynności te należy wykonać, aby samochód był prawidłowo zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Jeżeli żadna z usług Państwa nie przekonała to polecam chociażby skorzystanie z naszej myjni ręcznej.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00

Często zadawane pytania dotyczące Automoto-Spa - pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy

Obiekt Automoto-Spa - pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy otwarty jest w:

  • Poniedziałek 10:00 - 18:00
  • Wtorek 10:00 - 18:00
  • Środa 10:00 - 18:00
  • Czwartek 10:00 - 18:00
  • Piątek 10:00 - 18:00

Automoto-Spa - pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej w Bydgoszczy znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Graniczna 6/6c
Użytkownik automotospa napisał recenzję 25 styczeń 2018, 19:18
pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej
Użytkownik automotospa napisał recenzję 25 styczeń 2018, 19:17
pranie i czyszczenie tapicerki w Automoto-Spa
Użytkownik automotospa napisał recenzję 25 styczeń 2018, 19:16
polerowanie samochodu w Automoto-Spa w Bydgoszczy
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności