Aquapark Panorama Morska

Jarosławiec, Letniskowa 10

Brak recenzji
Aquapark Panorama Morska Idealne miejsce dla miłośników wodnego szaleństwa! Mnóstwo niezapomnianych atrakcji nad morzem, wiele form rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Oferta dostosowana jest do różnorodnych preferencji wczasowiczów. Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu jest kompleksem basenów, wodnych atrakcji i zjeżdżalni.

Znajduje się tu mnóstwo atrakcji zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które cieszą się powodzeniem w trakcie sezonu turystycznego

• Zakręcona, zakryta rura
• Wyboista, odkryta zjeżdżalnia
• Ślizg do zjeżdżania w kilka osób
• Trzy zjeżdżalnie idealne do wyścigów
• 4 zjeżdżalnie wewnętrzne
• Dwie zakręcone, długie rury
• Dwie zjeżdżalnie dla dzieci Wizyta w Aquaparku Panorama Morska w Jarosławcu to wspaniała zabawa i relaks dla całej rodziny.

Aquapark dla gości z zewnątrz czynny będzie od 25 czerwca

Często zadawane pytania dotyczące Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska znajduje się w lokalizacji Jarosławiec

Jarosławiec, Letniskowa 10

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności