AquaCity w Popradzie jest nowoczesnym obiektem umożliwiającym porządny aktywny wypoczynek. Baseny są niesamowite. Ich temperaturę i kolory można zmieniać w zależności własnych upodobań i nastroju.

Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Temperatura wody kształtuje się od 20 do 38 stopni. Jeśli ktoś ma ochotę na piwo lub drinka - nie ma problemu wystarczy podpłynąć do barku wodnego i nie wychodząc z basenu, wypić sobie np lokalne piwko i obejrzeć coś ciekawego w TV.

Znudzony człowiek basenów pełnych minerałów (Blue Diamond) może zażyć bardziej ekstremalnych wyczynów - np popływać w basenie przy temperaturze powietrza znacznie poniżej zera w zimie. Temperatura basenów jest w ok 30 stopni na dworze wiec każdy może bez problemu zażyć takiej przyjemności.

Aquacity jest najlepszym tego typu obiektem w jakim udało mi się bywać. Polecam wszystkim.

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 12.02.2008, 23:20, Stronę wyświetlono: 6935x
Do góry