Każdy lubi jak w domu czy biurze jest chłodno i przyjemnie. Dlatego decydujemy się na klimatyzację. O ile wybór odpowiedniego modelu nie jest wyjątkowo trudny to montaż klimatyzacji wymaga sporej wiedzy i umiejętności oraz odpowiedniego zaplecza technicznego. Chcesz mieć to wszystko wykonane dobrze, szybko i za rozsądne pieniądze? Pewnie tak. Skorzystaj z usług firmy ANTERM TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA Andrzej Tomaszewski z Białegostoku. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i znakomitych fachowców. Spiesz się, jak każda porządna firma terminy są napięte. Więcej o firmie przeczytasz na stronie internetowej.

Anterm - klimatyzacja Białystok
Białystok, Nowosielska 50
Data publikacji: 26.03.2019

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności