Tajlandię wielu ludzi odwiedza między innymi z powodu pięknych plaż Ko Samui – wyspy położonej 80 km od Surat Thani.

Cudowne piaski i przejrzyste błękitne morze zachowały dziewiczy wygląd i wspaniale prezentują się na tle gęstych palm, z których zbiera się miesięcznie 3 mln orzechów kokosowych.

Za plażami wyrastają coraz to nowe budynki dla turystów, które przynoszą wyspiarzom o wiele większe zyski niż największe nawet zbiory orzechów.
Napisz opinię ...
Gość
04.12.07, 10:40
Od dłuższego już czasu planuję się tam wybrać. Widoki mnie rozbrajają. Najchętniej bym zaraz skoczył po bilety i poleciał w tamtą okolicę. Piękne ale pewnie drogo ? Zna ktoś może tanie linie lotnicze do Tajlandii :) ?
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 04.12.2007, 21:01, Stronę wyświetlono: 579x
Do góry