Kliniki Allenort to sieć wysokowyspecjalizowanych poradni świadczących usługi z zakresu psychiatrii, psychologii oraz szeroko rozumianej terapii. Nasze placówki zajmują się diagnostyką wszystkich zaburzeń psychicznych oraz ich leczeniem. U nas można też uzyskać pomoc psychologa lub terapeuty, w każdej życiowej sytuacji.
Dzięki współpracy z doskonałymi specjalistami, zapewniamy naszym pacjentom najlepszą pomoc i opiekę w systemie ambulatoryjnym lub stacjonarnym. W ofercie naszej sieci jest także doradztwo zawodowe i coaching. Gwarantujemy dyskrecję oraz najlepsze warunki leczenia. Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą i kontaktu!


Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 21:00

Wtorek 09:00 - 21:00

Środa 09:00 - 21:00

Czwartek 09:00 - 21:00

Piątek 09:00 - 21:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 24.03.2019, 00:04, Stronę wyświetlono: 114x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry