Firma przewozowa z długim doświadczeniem oferuje wynajem busów i autokarów w Krakowie dysponując nowoczesną flotą pojazdów. Usługi jakie świadczy firma to przewóz osób w Krakowie, Polsce oraz Europie z zachowaniem najwyższej staranności i bezpieczeństwa które jest priorytetem.
Jeśli szukasz busa lub autobusów w stolicy małopolski na prywatny przewóz, wyjazd firmowy lub okolicznościowy - warto zapoznać się z ofertą tego przewoźnika i porównać jakość pojazdów, mikrobusów, vanów i autobusów.

Oferta:
- wynajem busów 20-30 osobowych z kierowcą
- wynajem autokarów 50 osobowych
- przewóz osób w Polsce i za granicą
- wynajem busa na dyspozycje z kierowcą
- mikrobusy 5-8 osobowe z obsługą kierowcy
- wynajem autobusów na wycieczki szkolne
- wynajem mikrobusów dla klientów biznesowych, firm
- transfery lotniskowe

Kontakt:
M Bus Kraków - wynajem busów i autokarów
30-302 Kraków, ul. Marii Konopnickiej 28
http://www.m-bus.com.pl
Tel. 12 2514799
Tel. 668474237

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 28.07.2019, 23:35, Stronę wyświetlono: 53x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry