Firma JEREMY to największy w Polsce producent oferujący maszyny do piekarni i maszyny do cukierni. JEREMY oferuje piece i maszyny piekarnicze oraz piece i maszyny cukiernicze najwyższej jakości i unikalnej konstrukcji. W ofercie znajdują się piece piekarnicze i piece cukiernicze, piece wsadowe, piece modułowe, piece konwekcyjne, piece do chleba, piece obrotowe i piece sklepowe.. Oprócz pieców dla piekarni i cukierni oferujemy maszyny piekarnicze i maszyny cukiernicze m.in. miesiarki, krajalnice do chleba, mieszarki do ciasta, dozowniki wody, krajalnice do pieczywa, linie do chleba, maszyny do chleba, ubijaczki cukiernicze , maszyny do ciasta. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie cukierni oraz wyposażenie piekarni m.in. w takie urządzenia piekarnicze jak: krajalnica do chleba, piec konwekcyjny, piec konwekcyjno parowy, przesiewacz do mąki, piec piekarniczy, mieszarka do ciasta, piec cukierniczy, smażalnik do pączków, miesiarka spiralna, wałkownica do ciasta, ubijaczka cukiernicza, maszyna do ciastek (multidrop), dozownik wody, mieszałka do ciasta, krajalnica do pieczywa, mikser planetarny, piec obrotowy, wałkownica. Poza piecami i maszynami dla piekarni oraz piecami i maszynami dla cukierni w naszej ofercie znajduje się również wyposażenie gastronomii – gastronomiczne urządzenia m.in. ubijaczki, piece modułowe, piece konwekcyjne, piece konwekcyjno-parowe, myjki pojemników i mieszałki do ciasta.

Kontakt
Napisz opinię ...
26.08.19, 02:12
Maszyny bardzo dobre jakościowo, do ciastek, piece, zamawialiśmy niedawno dodatkowe m.in. bdb przemysłowa ubijaczka planetarna. Wysoka jakość wykończenia i bardzo konkurencyjne ceny. Dobry serwis i kontakt z firmą.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 04.09.2019, 17:47, Stronę wyświetlono: 104x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry