Oferty, Zdrowie i uroda

79 zł
zamiast
120 zł
rabat 34%
Daj się rozpieścić: dynamiczny masaż antycellulitowy manualny lub bańką chińską na przód i tył ciała albo rytuał wiosenny: peeling ciała, masaż relaksacyjny na przód i tył ciała, zabieg na twarz z maską odżywczą w gabinecie neldorado!
59 zł
zamiast
180 zł
rabat 67%
Od godzinny masaż relaksacyjny, aromatycznymi olejkami, klasyczny lub gorącymi kamieniami dla 1 lub 2 osób w baltiqa day spa w villa baltica w sopocie! dodatkowo lampka wina lub napój!
49 zł
zamiast
120 zł
rabat 59%
Przeciwtrądzikowy zabieg oczyszczającoantybakteryjny na twarz z monosrebrem w przystani urody i estetyki ciała pamaluk w gdyni lub w tczewie!
109 zł
zamiast
200 zł
rabat 45%
Zdrowie miej po kontrolą: nowoczesne badanie diagnostyczne usg piersi bądź kończyn dolnych z konsultacją w renomowanej przychodni medical diamonds. specjaliści wysokiej próby i nowoczesny sprzęt!
39 zł
zamiast
60 zł
rabat 35%
Dogłębne oczyszczenie, wygładzenie i pielęgnacja cery: peeling kawitacyjny na twarz i szyję, nawet 3 zabiegi w salonie kosmetycznym uroda! poczuj się piękniejsza na wiosnę!
29 zł
zamiast
60 zł
rabat 52%
Nowa sylwetka na wiosnę i lato: 3 lub 5 godzinnych masaży ujędrniających na urządzeniu rehabilitacyjnym rolletic w salonie kosmetycznym uroda. pozbądź się cellulitu i zbędnych centymetrów w obwodach!
9 zł
zamiast
18 zł
rabat 50%
Podkreśl spojrzenie i nadaj mu głebi: henna brwi i rzęs z regulacją w 3 opcjach do wyboru w salonie kosmetycznym uroda!
99 zł
zamiast
499 zł
rabat 80%
Laserowe wybielanie zębów lampą led w gabinecie white&beauty w gdańsku! natychmiast zauważalny efekt zabiegu!
79 zł
zamiast
200 zł
rabat 60%
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 z nielimitowaną ilością rzęs w studiu urody euphoria! olśniewaj spojrzeniem na co dzień!
18 zł
zamiast
36 zł
rabat 50%
Nadaj wyrazistości swojemu spojrzeniu! zabieg henny brwi z regulacją w salonie urody samanta!
99 zł
zamiast
499 zł
rabat 80%
Laserowe wybielanie zębów lampą led w gabinecie white&beauty w samym centrum warszawy! natychmiast zauważalny efekt zabiegu!
29 zł
zamiast
120 zł
rabat 76%
Zadbaj o cerę! peeling kawitacyjny twarzy, ampułkę oraz odżywczą maskę i krem w gabinecie avenue!
pokaż WIĘCEJ więcej
Do góry