Oferty, Zdrowie i uroda

75 zł
zamiast
150 zł
rabat 50%
Karnet 10 wejść na bieżnię podciśnieniową vacuwell w strefie urody w gdańsku! rewelacyjna metoda na szybkie odchudzanie bez wysiłku!
59 zł
zamiast
260 zł
rabat 77%
Od 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w baltiqa day spa w villa baltica w sopocie!
65 zł
zamiast
150 zł
rabat 57%
Od pakiet 3 lub 5 antycellulitowych masaży bańką chińską na dwie wybrane partie ciała w studiu masażu sakura w gdańsku! popraw jędrność skóry i pozbądź się cellulitu!
25 zł
zamiast
50 zł
rabat 50%
Regenerująco-wygładzający zabieg na dłonie i paznokcie z peelingiem parafinowym, odżywką i maską w salonie urody samanta!
19 zł
zamiast
200 zł
rabat 90%
Trwałą depilację ipl na wybraną partię ciała w salonie pretty women! usuń zbędne owłosienie i ciesz się gładką skórą!
39 zł
zamiast
150 zł
rabat 74%
Pakiet zabiegów odmładzających na twarz i szyję: lifting falami rf z ampułką, maską, masażem ujędrniającym i kremem w gabinecie avenue!
79 zł
zamiast
120 zł
rabat 34%
Daj się rozpieścić: dynamiczny masaż antycellulitowy manualny lub bańką chińską na przód i tył ciała albo rytuał wiosenny: peeling ciała, masaż relaksacyjny na przód i tył ciała, zabieg na twarz z maską odżywczą w gabinecie neldorado!
59 zł
zamiast
180 zł
rabat 67%
Od godzinny masaż relaksacyjny, aromatycznymi olejkami, klasyczny lub gorącymi kamieniami dla 1 lub 2 osób w baltiqa day spa w villa baltica w sopocie! dodatkowo lampka wina lub napój!
49 zł
zamiast
120 zł
rabat 59%
Przeciwtrądzikowy zabieg oczyszczającoantybakteryjny na twarz z monosrebrem w przystani urody i estetyki ciała pamaluk w gdyni lub w tczewie!
109 zł
zamiast
200 zł
rabat 45%
Zdrowie miej po kontrolą: nowoczesne badanie diagnostyczne usg piersi bądź kończyn dolnych z konsultacją w renomowanej przychodni medical diamonds. specjaliści wysokiej próby i nowoczesny sprzęt!
39 zł
zamiast
60 zł
rabat 35%
Dogłębne oczyszczenie, wygładzenie i pielęgnacja cery: peeling kawitacyjny na twarz i szyję, nawet 3 zabiegi w salonie kosmetycznym uroda! poczuj się piękniejsza na wiosnę!
29 zł
zamiast
60 zł
rabat 52%
Nowa sylwetka na wiosnę i lato: 3 lub 5 godzinnych masaży ujędrniających na urządzeniu rehabilitacyjnym rolletic w salonie kosmetycznym uroda. pozbądź się cellulitu i zbędnych centymetrów w obwodach!
pokaż WIĘCEJ więcej
Do góry