569 zł
Uwaga!! Oferta dobiegła końca
zamiast 1099
rabat 48 %
oszczędzasz 530 zł
OFERTA ZAKOŃCZONA

Zobacz inne oferty
Komfortowy hotel położony 15 minut spacerem od słynnej plaży Arcadia nad Morzem Czarnym!Przestronne pokoje z łazienką, TV, lodówką i klimatyzacją! Codzienne śniadania w restauracji!Kupony ważne do końca grudnia! Już dziś zaplanujcie swój wymarzony urlop na Ukrainie!   Odessa, zwana „Perłą Morza Czarnego” to miasto w południowej części Ukrainy, położone nad Morzem Czarnym, będące największym portem morskim kraju. Dzięki zróżnicowanej architekturze zabudowy miejskiej pozwala odbyć podróż po wszystkich dawnych epokach i stylach. Oprócz perełek architektonicznych, miasto oferuje także bogatą ofertę rozrywkową,od spektakli operowych po imprezy w klubach.

Ważne informacje
1 dziecko do lat 12 (śpiące z rodzicami) - bezpłatnie. Powyżej 12 lat - 30 EUR/dobę ze śniadaniem (dostawka).

1 kupon = 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju Standard z łazienką, lodówką i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Parking płatny 1 EUR/dzień.

Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu, rejestrując się na stronie http://register.hotelvoucheronline.com (należy wybrać język polski). W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.

Kupon ważny do 31.12.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Zmiany w rezerwacji możliwe z min. 48 godz. wyprzedzeniem, inaczej kupon uważa się za wykorzystany.
Adres
Genuezskaya Street 24 65009 Odessa
Stronę opublikowano: 03.07.2017, 08:31, Stronę wyświetlono: 80x, Oferta pochodzi z portalu: Klub Zniżek
Do góry