Oferty, Motoryzacja

69 zł
zamiast
280 zł
rabat 75%
Kompleksowe pranie tapicerki oraz ozonowanie wnętrza samochodu osobowego! odśwież swoje auto!
239 zł
zamiast
300 zł
rabat 20%
Motoryzacja oferta online
Nie daj się wywieźć na manowce: nawigacja samochodowe gps 5'' igo primo idealna dla samochodów osobowych lub gps 5'' igo primo idealna dla ciężarówek. przesyłka kurierska gratis!
29 zł
zamiast
60 zł
rabat 52%
Przygotuj swoje auto na nadejście wiosny: wymiana kół lub opon z wyważeniem w samochodzie osobowym lub dostawczym w mps cars, 6 opcji do wyboru!
39 zł
zamiast
120 zł
rabat 67%
Jeszcze zdążysz przed upałami: serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego w mps cars, w opcji z ozonowaniem i sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza!
35 zł
zamiast
70 zł
rabat 50%
Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w samochodzie: wymiana oleju i filtrów oraz wymiana klocków i tarcz hamulcowych w mps cars, 5 opcji!
39 zł
zamiast
0 zł
rabat 100%
Profesjonalny serwis klimatyzacji z ozonowaniem i odgrzybianiem w serwisie auto top w podwarszawskich markach. 3 opcje do wyboru
20 zł
zamiast
60 zł
rabat 67%
Motoryzacja oferta online
Poprawa widzenia i ulga dla oczu: zestaw 2 par okularów hd vision na dzień i na noc, rozmiar uniwersalny. okulary do jazdy w dzień pochłaniają światło słoneczne i inne odblaski, okulary do jazdy w nocy redukują odblaski!
6 zł
zamiast
9 zł
rabat 33%
Motoryzacja oferta online
Wszystkie potrzebne gadżety zawsze pod ręką: samochodowa podkładka antypoślizgowa sticky mat z nanotechnologią!
22 zł
zamiast
30 zł
rabat 27%
Motoryzacja oferta online
Zapomnij o kosztownych wizytach u lakiernika: flamaster fix plus pen do usuwania rys na lakierze samochodowym. pasuje do każdego koloru lakieru. wodoodporny. 2 zapasowe końcówki w zestawie
59 zł
zamiast
129 zł
rabat 54%
Pielęgnacja auta wewnątrz i na zewnątrz w centrum mobilnej czystości, 4 opcje do wyboru
23 zł
zamiast
35 zł
rabat 34%
Motoryzacja oferta online
Uporządkuj przestrzeń w aucie: pojemny organizer samochodowy wieszany na oparciu fotela. dużo kieszeni na drobiazgi i nie tylko. bardzo łatwy montaż. służy także jako pokrowiec na siedzenie!
79 zł
zamiast
150 zł
rabat 47%
Powierz sprzątanie specjalistom z tapiserwis: pranie tapicerki samochodowej lub meblowej z dojazdem do klienta! 3 pakiety do wyboru. wysokiej jakości, bezpieczne preparaty. krótkie terminy realizacji
pokaż WIĘCEJ więcej
Do góry