W trosce o zaspokojenie Waszych indywidualnych potrzeb, przygotowaliśmy szeroki wachlarz zajęć fitness o zróżnicowanych poziomach zaawansowania. Początkujących amatorów aerobiku zapraszamy na specjalnie opracowane zajęcia INTRO. Dla naszych zaawansowanych klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć choreograficznych i tanecznych (ROCK STEP, STEP, LADIES DANCE, DANCEHALL, ZUMBA). Tylko u nas innowacyjne, autorskie połączenia treningu fitness i baletu! (FIT BALET).

Miłośnikom sportów wytrzymałościowych pomożemy podtrzymać formę na zorganizowanych treningach na rowerach stacjonarnych (INDOOR CYCLING) oraz zajęciach wytrzymałościowo-siłowych Total Muscle Training (TMT).

W naszej ofercie nie zabrakło zajęć mentalnych i rozciągających (JOGA, STRETCHING, PILATES), a także sauny, która pozwoli zadbać o harmonię całego ciała.

Dodatkową motywację do ćwiczeń zapewniają Trenerzy Personalni z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze możecie liczyć na ich fachowe porady. Z nami nie musicie obawiać się o bezpieczeństwo i skuteczność Waszych treningów.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 19.10.2012, 00:36, Stronę wyświetlono: 1159x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry