Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Jedno z najbardziej niesamowitych i charakterystycznych miejsc na świecie. Zatoka Wraku (Navagio Beach, Shipwreck, Greek: Ναυάγιο) wizytówka greckiej wyspy Zakynthos. Miejsce uznawane za jedną z najpiękniejszych plaż świata. Warto zobaczyć to miejsce z perspektywy plaży, łodzi ale i również z klifów na które można dostać się drogą lądową. Widok można podziwiać z platformy widokowej mieszczącej kilka osób ale najpiękniejszy krajobraz roztacza się bezpośrednio z klifu kilkaset metrów dalej.

Punkt widokowy na zatokę znajduje się w północno zachodniej części wyspy. Prowadzi do niego droga z Volimes, lub jadąc od południa z Anafonitria.

Napisz opinię ...
26.10.12, 07:41
niesamowity widok
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 22.09.2012, 21:11, Stronę wyświetlono: 1887x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry