Firma „Zarzycki Konstrukcje Budowlane” to jedno z najbardziej znanych we Wrocławiu biur projektowych założone w 2006 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierów będących fachowcami w swojej dziedzinie oraz dysponuje bogatym zapleczem technicznym, a także współpracuje z wieloma firmami budowlanymi. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Jordanowie Śląskim.

Bogata oferta firmy ukierunkowana jest zarówno na odbiorców indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w doradztwie oraz projektowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych, realizowanych w dziedzinie budownictwa ogólnego i przemysłowego. Zasięg działania biura projektowego obejmuje Wrocław oraz jego okolicę, Polskę, a nawet Europę.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 08.12.2014, 17:50, Stronę wyświetlono: 158x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry