Firma „Zarzycki Konstrukcje Budowlane” to jedno z najbardziej znanych we Wrocławiu biur projektowych założone w 2006 roku. Przedsiębiorstwo zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżynierów będących fachowcami w swojej dziedzinie oraz dysponuje bogatym zapleczem technicznym, a także współpracuje z wieloma firmami budowlanymi. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Jordanowie Śląskim.

Bogata oferta firmy ukierunkowana jest zarówno na odbiorców indywidualnych jak i podmioty gospodarcze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w doradztwie oraz projektowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych, realizowanych w dziedzinie budownictwa ogólnego i przemysłowego. Zasięg działania biura projektowego obejmuje Wrocław oraz jego okolicę, Polskę, a nawet Europę.

Kontakt
Booking.com
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 08.12.2014, 17:50, Stronę wyświetlono: 112x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Booking.com
Booking.com
Do góry