Jest to jedna najpiękniejszych plaż na Zakynthos. Plażę wyróżniają podwodne źródła siarkowe, których ujście znajduje się w pobliżu tej plaży. Woda jest o mniejszej przezroczystości niż w innych miejscach wyspy ale stanowi naturalne SPA wspaniale działające (odmładzająco) na skórę. Specyfika tego miejsca to także zapach siarki wyczuwalny w okolicy. Warto tutaj również podpłynąć w lewo do małej groty skalnej.

W okolicy plaży znajduje się parking samochodowy na którym można kupić sobie kawę ;)
Plaża otoczona dookoła stromymi skałami. Zamiast piasku niewielkie białe kamyczki oraz leżaki do wynajęcia. Zejście do plaży prowadzi po schodach.

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 22.09.2012, 21:02, Stronę wyświetlono: 412x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry