Wagon Club jest miejscem jedynym swojego rodzaju.
Składa się z trzech punktów: piwnicy, ogródka oraz dwóch wagonów kolejowych, a wszystko mieści się na terenie dawnego Dworca Świebodzkiego.

PIWNICA: Wnętrze utrzymane jest w stylu kolejowym: stare tabliczki, lampy kolejowe, siedzenia, a przez środek piwnicy przebiega zwrotnica kolejowa z torowiskiem. W piwnicy ze ścian wystają wmurowane wózki z kolejki wąskotorowej.

OGRÓDEK: Gdy chcesz dać odpocząć uszom od mechanicznych brzmień, można zmienić klimat udając się na ogródek, którego wyposażenie również zdobią kolejowe przedmioty.

WAGONY: Jednak największą atrakcją jest lokal mieszczący się w prawdziwych wagonach kolejowych. Nie ma drugiego takiego w naszym mieście. Zapraszamy codziennie.

Najbardziej specyficzna dla tego miejsca jest muzyka technicznego klimatu: acid techno, tekno, hardtek, schranz, minimal, drum & bass, po muzykę reggae oraz koncerty.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 04.03.2013, 20:01, Stronę wyświetlono: 574x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry