Wachowiak Projekt jest pracownią projektową, która od samego początku swej działalności oferuje kompleksową, pełno branżową obsługę projektową inwestycji. Współpracujemy z wykonawcami wszystkich branż, niezbędnych do realizacji zlecenia poruszając się w graniach założonego budżetu.
Oferujemy możliwość podziału prac na etapy i dopasowanie zakresu projektu do potrzeb klienta. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy za granicą i w Polsce współpracując z inwestorami indywidualnymi, firmami oraz samorządami, a także walcząc o prestiżowe nagrody w konkursach.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.10.2012, 11:18, Stronę wyświetlono: 255x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry