Vobis SA to największa detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce.
Firma oferuje swoim klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, GPS, palmptopy, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne i akcesoria.

Św. Antoniego 2 (CH Auchan)
62-080 Poznań - Swadzim

Sklep Firmowy nr 404

Kontakt
Tel: +48 (61) 663 84 60

www.vobis.com.pl

Sklep czynny od 2009 roku


Godziny otwarcia
Poniedziałek-sobota 9:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00
Napisz opinię ...
Gość
05.09.09, 08:24
SALON VOBIS POZNAŃ W SWADZIMIU NIESTETY TYLKO FAJNIE SPRZEDAJE . PRZY PROCEDURZE REKLAMACYJNEJ NIE PRZESTRZEGA PODSTAWOWYCH PRAW KONSUMENTA , NIE MÓWIĄC O TYM ŻE PRACOWNICY SZEREGOWI NIE ZNAJĄ PODSTAWOWYCH OBOWIĄZKÓW SPRZEDAWCY PRZY REKLAMACJI . ZANIM COŚ KUPISZ , ZASTANÓW SIĘ CO MUSISZ PRZEJŚĆ Z TYMI PANAMI JAK SPRZĘT SIĘ ZEPSUJE . CHYBA ŻE MASZ ZNAJOMYCH W SĄDZIE KONSUMENCKIM W POZNANIU . DROGA WOLNA
Gość
25.07.09, 07:14
Kupiłem tu Norton Antywirus 2009, po tym, jak zobaczyłem, że w ofercie na vobis.pl jest 2 razy taniej niż na stronie SYmanteca. Ten sam produkt. Dodatkowo 0 zł za przesyłkę bo w salonie kupiony. Sprzedawca obsłużył mnie w 5 min, poszło szybko i sprawnie.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 13.05.2009, 21:11, Stronę wyświetlono: 2029x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry