Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

Vision Express Katowice
ul. Chorzowska 107 (CH Silesia City Center)

Kontakt
Tel: +48 (32) 605 06 13

www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Niedziela: 10:00-21:00
Napisz opinię ...
Gość
18.03.09, 03:22
Obsługa tego sklepu wymaga komentarza... Udzielanie błednych informacji,wprowadzanie klientów w błąd,,nierzetelne i nieprawdziwe informacje na temat usług oferowabych przez sklep..ponadto Pani Okulistak-ŻENADA,obsługuje klientów z łaską i nie grzecznie...brak słów!!! Nie polecam!!!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 01.03.2009, 17:03, Stronę wyświetlono: 6023x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry