Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

CH Bielawy Toruńskie
ul. Olsztyńska 8

Kontakt
Tel: +48 (56) 662 54 18

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela 9:00-20:00
Napisz opinię ...
31.10.11, 07:35
odradzam wszystkim którzy chcą dobrać oprawki w tym salonie, obsługa jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki, kompletny brak profesjonalizmu, jeśli nie możesz dobrać oprawek to zamiast pomocy otrzymujesz komentarz że to wina Twojego nastawienia. Polecam za to vision w Galerii Copernicus, nie do porównia. Bardzo miła obsługa, fachowa pomoc.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 22.03.2009, 09:52, Stronę wyświetlono: 4095x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry