Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

Vision Express (CH Copernicus Center)
Toruń
ul. Stanisława Żółkiewskiego 15

Kontakt
Tel: +48 (56) 657 34 83

www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Napisz opinię ...
Gość
08.11.09, 10:44
Vision Express Toruń POLECAM pochodze z Torunia mieszkam w Czeladźi województwo śląskie miałem przyjemność zkorzystać z usług tej galeri optycznej. Będąc na wizycie w Toruniu pękła mi oprawa a niestety moja wada wzroku nie pozwala mi fukcjonować bez okularów a tym bardziej jeździć ałtem. I miałem problem do czasu aż nie trafiłem do waszego salonu pracuje u państwa Pani o ciemnych włosach z naszej rozmowy wynikło, że pochodzi z Bydgoszczy. Ale do czego zmierzam ta Pani zrobiła wszystko żebym mógł normalnie prosperować czego nie zapomne i jestem bardzo wdzięczny. Okulary miałem zrobione na miejscu mimo, że wydawało się to nie możliwe ( wasza troska o klienta skłoniła mnie aby zostać waszym klientem)
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 01.03.2009, 11:55, Stronę wyświetlono: 4419x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry