Największa w Polsce sieć salonów optycznych.
W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

C.H. Galeria Orkana,
ul. Orkana 6

Kontakt
Tel: +48 (81) 743 26 82
www.visionexpress.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 10:00-21:00
Niedziela 10:00-18:00
Napisz opinię ...
Gość
07.01.10, 08:26
Ostrzegam przed korzystaniem z salonów Vission Express. Podstepne promocję, klienci przy zakupie namawiani są do wykupu dodatkowego ubezpieczenia za kilkadziesiat złotych(tylko na rok)! Oprawy za ok 700 zł rozpadły sie po 3 miesiącach!!!! Kliencie martw się sam,dałeś się złapać-to nie koniec! Nowe oprawy będziesz miał za miesiąć, może za 3 m-ce.Jak firma dośle albo je wyprodukuje. Chcesz inne ok. ale musisz wykupić nowe soczewki za jedyne 300 zł. Gdyby było ubezpieczenie, byłaby zniżka. Podjęcie jakichkolwiek działań po 4 dniach po mojej interwencji. Ocena salonu przy ulicy Orkana O.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.02.2009, 13:58, Stronę wyświetlono: 8512x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry