Szukasz firmy, która zorganizuje wyjazdy firmowe na odpowiednim poziomie? Nie chcesz martwić się o utratę wpłaconych jako zadatek pieniędzy? Decydując się na nas możesz liczyć na pełen profesjonalizm. Jesteśmy biurem posiadającym ogromne doświadczenie w organizacji wyjazdów. Oprócz organizacji i planowania wyjazdów firmowych, jesteśmy w stanie opracować także ciekawe oferty dla klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdują się także imprezy okolicznościowe. Za naszym pośrednictwem zakupić można także specjalistyczne bony podróżne, będące wspaniałym prezentem. Przekonaj się sam, że naprawdę warto korzystać z usług Travel Concierge!

Kontakt
Napisz opinię ...
13.09.12, 06:16
Zależy państwu na najlepszej jakości obsłudze podczas zaplanowanego przez biuro turystyczne wyjazdu? Jeżeli tak, to bez wątpienia wyjazdy firmowe i wycieczki indywidualne, które ma w ofercie Travel Concierge sprostają wszystkim Państwa oczekiwaniom.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 14.09.2012, 10:25, Stronę wyświetlono: 673x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry