Potrzebujesz nowej deski? Jesteś zapalonym snowboarderem? Zajrzyj na nasz sklep Transfer Snowboard. Tutaj dobra jakość produktu, ale też oryginalny wygląd proponowanych przez nas desek niewątpliwie zainspiruje Cię do zakupów! Przekonaj się sam! Kolekcjonuj punkty bonusowe za określone artykuły w naszym sklepie. Dzięki nim masz możliwość zgarnięcia następnej rzeczy bezpłatnie! Proponujemy niebanalne wzory produkcji Bataleon. Kapitalna kolorystyka, wysokiej jakości materiały i ciekawe wzory to główne powody, dla których dobrze jest zainteresować się tą firmą! Ponadto posiadamy produkty od kluczowych producentów w tej branży tj. Mob, Lib Tech, Switchback Bindings, Ride, Freeboard, Bullet, Neff, Nitro i innych. Oferta odzieżowa w naszym sklepie to sztandarowe propozycje od Roxy, Femi Pleasure, DC, Elementary, Nike, Airhole. Znajdź swój styl! Z naszymi produktami poczujesz się rewelacyjnie na stoku!
Ponadto oferujemy serwis i kompetentne doradztwo, abyś jeszcze efektywniej dostosował nabyte u nas sprzęty, do swoich możliwości i doświadczenia, a z biegiem czasu nabywał kolejne!

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.01.2014, 14:46, Stronę wyświetlono: 1209x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry