TRANSEUROBUS Lublin, jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie transportu drogowego osób i wynajem busów wraz kierowcą na terenie całego kraju. Oferujemy przewóz osób i wynajem busów na wszelkiego rodzaju imprezy turystyczne i inne wyjazdy okolicznościowe. Obsługujemy firmy, grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne.
Naszą flotę tworzą nowoczesne, konfortowe i przede wszystkim bezpieczne pojazdy. W połączeniu z doskonale wyszkoloną kadrą fachowych i doświadczonych kierowców stanowi to gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.
Naszym zadaniem jest zapewnienie podróżnym maksimum bezpieczeństwa i najlepszego komfortu jazdy.
Wszystkie nasze auta wyposażone są w nowoczesne systemy nawigacji satelitarnej aby każda podróż kończyła się bezstresowym i terminowym dotarciem do każdego wyznaczonego przez Państwa celu.
Naszym atutem jest idywidualne podejście do każdego klienta, oraz moliwość negocjacji cen. Jesteśmy do Pasńtwa dyspozycji 24 godziny na dobę.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
TRANSEUROBUS - PRZEWOZY OSOBOWE
ul. Mariańska 17/2 Lublin, tel./fax (081) 479 95 50; tel. kom. 0602 311 360; e-mail: info@transeurobus.pl
www.transeurobus.pl
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 30.10.2008, 00:28, Stronę wyświetlono: 3191x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry