Tanners to nowe miejsce na kulturalno-rozrywkowej mapie Poznania. Klub jest czynny od 4 listopada zeszłego roku. Prowadzenie Irlandzkiego pubu to nie tylko praca - to pasja. Przez sześć lat szefowałem Brogansowi -Irlandzkiemu pubowi przy ulicy Szewskiej. Starałem się nadać temu miejscu klimat maksymalnie zbliżony do atmosfery Irlandzkich pubów. Nadszedł jednak czas, by własnej pasji poświęcić się na własny rachunek. To jak najbardziej naturalna decyzja.

Muzyka w Tannersie jest integralną częścią atmosfery. Koncerty, sesje muzyczne, jammy stanowią o unikalności tego klubu. Moją ambicją jest stworzenie miejsca, w którym dziedzictwo Zielonej Wyspy, kutlur Celtyckich - szeroko rozumianego folku z jego wigorem i radościa muzykowania będzie uprzyjemniać pobyt i dawać sposobność do dobrej zabawy. Oczywiście przy jednoczesnym korzystaniu z dobrodziejstw jakie zapewnia bar pubu irlandziego

Godziny otwarcia

Poniedziałek 16:00 - 03:00

Wtorek 16:00 - 03:00

Środa 16:00 - 03:00

Czwartek 16:00 - 03:00

Piątek 16:00 - 03:00

Sobota 16:00 - 03:00

Niedziela 16:00 - 03:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.09.2012, 14:20, Stronę wyświetlono: 956x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry