Taniec od wieków jest nieodłącznym elementem życia człowieka. To niepojęta potrzeba okazywania emocji przez taniec i dźwięk skłania nas do tego, aby badać nowe obszary tańca. Jeśli imponują Ci występy taneczne Twoich znajomych, a sam nie jesteś na siłach, aby odkryć tajniki tej sztuki, należy zapisać się właśnie do naszej szkoły.

Estilo z Wrocławia to szkoła tańca, prowadzona przez trenerów z dużym doświadczeniem. Powstała z zaangażowania i pasji oraz potrzeby podzielenia się swoją umiejętnością z ludźmi, którzy marzą o tym, by zabłysnąć na parkiecie. Krok po kroku uczymy się formy tańców standardowych oraz tych, prowadzonych rytmami z południa tj. energetyczna salsa, rumba, samba. Mamy również coś dla pasjonatów pionierskich stylów tanecznych tj. taniec użytkowy, zumba czy hip-hop.

Układamy choreografię do pierwszego tańca, dzięki czemu każda Młoda Para w tym niezwykłym dniu ma okazję zaprezentować się wyjątkowo. Nasz sekret tkwi w wielkim zachwycie tańcem, w cierpliwości i zaangażowaniu w to, co robimy.
Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.10.2013, 23:24, Stronę wyświetlono: 1073x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry