Odejście bliskiej osoby naturalnie wiąże się z wielkim smutkiem, uczuciem utraty i osamotnienia. Jak względem takiego cierpienia zrealizować uroczystość pogrzebową? Zazwyczaj brak nam sił, a nawet odwagi.

Dom pogrzebowy Styks z Wrocławia, dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i należytej obsłudze, będzie niewątpliwym wsparciem, w tych ciężkich dla Was chwilach. Przestrzegamy wymaganych standardów, pomagamy i obejmujemy opieką naszych Klientów.
W pełni rozumiemy, że wzorowy pochówek, w atmosferze szacunku to zaszczytne ostatnie pożegnanie, jakie potrzebują złożyć zmarłemu bliskie osoby.

Od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją ceremonii pogrzebowych. Mają Państwo pewność, że świadczone przez nas usługi zrealizowane będą na najwyższym poziomie, z ogromną troską i poszanowaniem Państwa uczuć oraz przekonań. Wobec tego obok tradycyjnego pochówku, w naszej ofercie znajdą Państwo kremację z zachowaniem wszelakich norm etycznych.
Potwierdzamy kompleksową realizację wszelkich powiązanych z ceremonią pogrzebową formalności, zarówno na cmentarzu, jak i w urzędach czy instytucjach ubezpieczeniowych.

Co nas wyróżnia? W ramach asysty pogrzebowej, posługujemy się profesjonalnym sprzętem (elektryczne platformy do układania urn czy trumien, namioty ochronne, urządzenia nagłaśniające), dysponujemy nowoczesnymi karawanami (typu melex), pracujemy z mistrzami ceremonii, muzykami. Dołożymy wszelkich starań, by pożegnanie osoby zmarłej miało wyjątkowo uroczystą oprawę. Na Państwa życzenie świadczymy także usługi fotograficzne.

Dom pogrzebowy Styks oferuje ponadto:
- międzynarodowy transport zmarłych,
- tworzenie nekrologów,
- przygotowanie mów pogrzebowych,
- zamawianie wieńców i kwiatów,
- organizację styp,
- duży wybór trumien i urn,
- sprzedaż garderoby czarnej,
- profesjonalną opiekę nad grobami,
- aranżację przestrzeni wokół grobów.

Dzięki naszym kompleksowym działaniom, organizacja uroczystości pogrzebowej gruntownie przystosowana będzie do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00

Wtorek 08:00 - 16:00

Środa 08:00 - 16:00

Czwartek 08:00 - 16:00

Piątek 08:00 - 16:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.07.2014, 23:42, Stronę wyświetlono: 1961x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry