Stowarzyszenie MATRIK oferuje liczne kursy, szkolenia i warsztaty dla osób wiążących swoją przyszłość z branżą trenerską. Organizujemy zarówno krótkie, intensywne kursy, jak i szkolenia zaplanowane na cały semestr i realizowane w formie sześciu cyklicznych spotkań weekendowych (Szkoła Trenerów Zarządzania). Ważnym obszarem działalności Stowarzyszenia jest certyfikacja trenerów. Wypracowana przy współpracy z naukowcami z Thames Valley University w Wielkiej Brytanii procedura standaryzacji i profesjonalizacji profesji trenera w Polsce pozwala organizacji kształcić trenerów o kwalifikacjach uznawanych również poza granicami naszego kraju. Stowarzyszenie daje kandydatom możliwość zdobycia Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania akceptowanego nie tylko w krajach europejskich, ale także w USA i Kanadzie. Certyfikacja odbywa się metodą kompletowania portfolio i przebiega pod okiem Doradcy (trenera) przydzielonego kandydatowi.

Szczegółowe informacje o szkoleniach i warsztatach organizowanych przez MATRIK (cennik, terminy wydarzeń) znajdziecie Państwo na stronie stowarzyszenia.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 15.06.2017, 20:18, Stronę wyświetlono: 228x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry