Na stacji dostępne:

Paliwa:
V-Power Racing, V-Power, Pb 95, Diesel Extra, V-Power Diesel, LPG.

Usługi:
Otwarte 24H, Sklep, Kawa, euroShell, Parking dla samochodów osobowych, Gaz w Butlach, Toaleta dla Inwalidów. Odkurzacz, Fast Food, Myjnia.


Kontakt:
Numer telefonu: +48 62 7387583
Numer faxu: +48 62 7387583
Napisz opinię ...
28.09.11, 06:09
Omijać z daleka trzeba wciskać paliwo na chama i szefową nie obchodzi że ludzie nie mają pieniędzy na zakup droższego paliwa jak nie wyrobisz procentu dziennego sprzedaży paliwa porobisz miesiąc i do widzenia jak się odezwiesz usłyszysz że na Twoje miejsce jest 1000 innych w kolejce zarobki marne za ucieczki ze stacji paliw i kradzieże pokrywasz wszystko z własnej kieszeni wiem bo pracowałem tam kilka lat ....
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 28.06.2008, 14:40, Stronę wyświetlono: 2477x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry