Polski Koncern Naftowy ORLEN, polskie przedsiębiorstwo zajmujące się przetwarzaniem ropy naftowej i dystrybucją produktów ropopochodnych m.in. paliw.

Polski Koncern Naftowy Orlen SA.Stacja nr 1057
87-100 Toruń
ul. Łódzka 83/85

Kontakt
www.orlen.pl
Tel: +48 (56) 652 05 60
Napisz opinię ...
wacbodzio
30.01.17, 12:09
nie przyjazna stacja Orlen w Toruniu na ulicy łódzkiej.tankowałem paliwo do pełna pistolet nie odbił jak powinien ,jak zbiornik był pełen to paliwo wystrzeliło we mnie byłem cały w paliwie. jak poszedłem do kasy zapłacić i powiedziałem co się zdarzyło ,to żadnej pomocy cała kurtka śmierdziała paliwem.zapłaciłem za paliwo, nawet nie usłyszałem słowa przepraszam.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 15.07.2010, 07:02, Stronę wyświetlono: 2731x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry