Feu Vert Car Service to centra szybkiej obsługi samochodów, powstałe w czerwcu 2008 r. w wyniku przejęcia udziałów sieci Shell Autoserv. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Na stacjach znajdą Państwo szeroki zakres usług:

* paski rozrządu
* przeglądy pogwarancyjne (3 pakiety do wyboru)
* układy hamulcowe
* amortyzatory i zawieszenie
* komputerowa diagnostyka silnika
* przegląd, napełnianie i odgrzybianie * klimatyzacji
* geometria w technologii Hunter 3D
* wymiana oleju i filtrów
* sprzedaż i wymiana opon

Łódź - Widzew
ul. Puszkina 8

Kontakt
Tel: +48 (42) 677 96 10
Fax: +48 (42) 677 96 12

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 8:00-20:00
Sobota: 8:00-18:00
Napisz opinię ...
05.05.11, 10:47
trudno uwierzyć, często myję auto na myjni obok i kiedyś nawet miałam tam pojechać zrobić przegląd auta...
05.05.11, 09:46
bardzo złe doświadczenie z FeuVert na Puszkina! Uważajcie. Nie ma tu miejsca, żeby dokładnie opisać sytuację, ale przestrzegam... jeśli będziecie zmuszeni do skorzystania z ich usług patrzcie im dobrze na ręce! Mnie oszukali, nie oddali starej części (którą ogólnie można zregenerować i sprzedać) a jako nową za spore pieniądze wsadzili badziewie, które po bardzo krótkim czasie dawało wyraźne oznaki zużycia. Obsługa koszmarna, próby naciągania na dodatkowe zbędne koszty a w przypadku odmowy bardzo nieuprzejme, niestosowane komentarze. Szajs za cenę: za tyle można kupić coś naprawdę porządnego!. Wykorzystują klienta "przypartego do muru"... do tego ta jakość obsługi!... rodem z PRL-owskiego urzędu. Wstyd!
Gość
19.12.09, 11:34
Plusy tej stacji? Czas. Nie ma terminów i nie czeka się długo. Minusy? Ceny.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 02.03.2009, 21:02, Stronę wyświetlono: 7334x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry