Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia punktu Engrave.pl - tam znajdziesz wojskowe nieśmiertelniki i komponenty US Army, które z pewnością podkreślą Twój styl. Oryginalne blachy wybijamy na maszynie US Army - sprzedawane przez nas wojskowe nieśmiertelniki stylizowane są na amerykańskie tagi, jakie noszą wojacy. Naturalnie oryginalne nieśmiertelniki są w stanie być noszone także przez cywilów. Nie narzucamy ograniczeń, oferując małe ceny oraz co najważniejsze - najważniejszą jakość oryginalnych składników.
Gigantycznym walorem naszej idealnej oferty jest szansa wybijania na nieśmiertelnikach polskich znaków - posiadamy maszynę, która wybije każdy symbol diakrytyczny. Właśnie dlatego nie zwlekaj, wejdź teraz na witrynę internetową i skorzystaj z dyspozycji, jakie proponuje sklep Engrave.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
  • Big Star
    PL, Kościan, Rynek 30~0.66km
Stronę opublikowano: 18.11.2014, 11:42, Stronę wyświetlono: 567x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry