Biedronka to najbardziej popularna i największa sieć sklepów detalicznych w Polsce, którą regularnie odwiedza aż 55% Polaków.
Obecnie sieć liczy 2000 sklepów zlokalizowanych zarówno w dużych, jak i małych miastach na terenie całej Polski, oferujących wysokiej jakości artykuły spożywcze oraz produkty chemii gospodarczej, codziennie w niskich cenach.

15-057 Białystok
Chrobrego 16A

Kontakt
Tel: +48 (85) 740 43 82Godziny otwarcia
Poniedziałek-sobota 7:00-21:00
Niedziela 9:00-20:00
Kontakt
Napisz opinię ...
Gość
10.06.09, 06:41
Były dziś o 17 po zakupy w Państwa sklepie / kupiłem za ponad 100 zł/ Chciałem kupić 2 piwa Tatra mocne. Pan nazwę go "Straznik" w dość nieprzyjemny sposób zwrócił mi uwagę " że jest tam kartka" że MOŻNA kupić tylko cały "sześciopak" i musze te piwo odstawic na miejsce. Uwazam, że wasze "zarządzenie " jest bzdurne i nielogiczne z humorem nazwę to , że zmuszacie ludzi do alkoholizowania się. Jeszcze dodam, mam 70 lat a ten pan sprawiał mi swoim zachowaniem wrażenie " EMERYTOWANEGO ZOMOWCA'' może tacy wam są potrzebni ale wypraszam sobie , żeby uzywał sformuowań, że moge pouczać swoje wnuki a nie jego. Chyba wiecej do was nie pójdę !!! Pozdrawiam ??
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 02.04.2009, 08:51, Stronę wyświetlono: 9290x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry