Abra meble to ogólnopolska sieć sklepów meblowych, która została założona w 1990 roku. Siedzibą główną jest Kraków, gdzie znajduje się zarząd, centrala logistyczno - handlowa oraz pierwszy uruchomiony sklep meblowy.

Centrum Zakopianka

Kontakt
Tel: +48 (12) 290 71 55
Fax: +48 (12) 290 71 55

www.abra-meble.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-21:00
Niedziela 10:00-19:00
Napisz opinię ...
09.09.13, 10:06
Zdecydowanie przestrzegam przed tym sklepem. Obsługa nieprofesjonalna, a kierownik skrajnie bezczelny. Najpierw pomylili nazwę produktu na fakturze, oczywiście to był mój, klienta problem, nie ich ("jeśli nie przyjadę poprawić, nie przywiozą towaru!!! - mimo uiszczenia pełnej ceny za produkt). Potem okazało się, że produkt jest źle wykonany (źle nawiercone otwory). Niezwłoczna reklamacja ("niezgodność produktu z opisem") i się zaczęło... Najpierw pracownica określiła czas realizacji wymiany wadliwej części na 30 dni. Przez prawie miesiąc sklep ANI RAZU nie raczył skontaktować się ze mną co do postępu procesu reklamacyjnego. Po upływie 3 tygodni zacząłem się dowiadywać, a po którejś wizycie okazało się, że jakaś część już przyszła (ale nikt oczywiście do mnie nie zadzwonił). Część okazała się niewłaściwa. Dokładnie więc obejrzałem i opisałem przyczynę (co jest wadliwe) i raz jeszcze reklamowałem, jednak naciskając, żeby dotrzymali obiecanego terminu. I wtedy do akcji włącza się kierownik, że żadnego terminu nie może być, bo nic takiego nie ma w ustawie i sam sobie chyba wymyśliłem. Po mojej stanowczej reprymendzie ustalono, że dwa dni później część wyciągną łaskawie z magazynu i będzie do odbioru - i że zadzwonią. Oczywiście, ani nie zadzwonili, ani, gdy przyjechałem wieczorem, części nie było. Był za to kierownik, który po raz kolejny obrażał mnie, sugerując, że nikt mi nie obiecał tej części w tym terminie. Sprawa w toku... ZDECYDOWANIE radzę omijać ten sklep szerokim łukiem, jeśli nie chcecie mieć takich przejść z tamtejszym personelem.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 04.02.2009, 08:44, Stronę wyświetlono: 10279x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry