Simply Rent to sprawdzona jakość w zakresie wynajmu aut. Wypożyczalnia aut z siedzibą we Wrocławiu dostarcza usługi w ramach zarówno wynajmu krótkoterminowego jak i wynajmu aut długoterminowego. Mając świadomość jak ważny dla podróżujących jest komfort także w zakresie zupełnej mobilności, kierujemy do Państwa dyspozycji, auta posiadające wszelkie europejskie normy. Posiadamy w swej szerokiej ofercie różnorakie typy pojazdów. Jest to gwarancją, że są to auta w pełni bezpieczne, estetyczne, sprawdzone pod względem technicznym, ubezpieczone.
Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy Klient ma szansę wypożyczyć samochód adekwatny do swoich potrzeb.
Simply Rent posiada w ofercie auta klasy Van, Kombi, Compact, City bądź Prestige. Wypożyczalnia zapewni także opcję darmowego skorzystania z dostępnych akcesoriów dołączonych do wypożyczanego samochodu (GPS, systemy głośnomówiące, foteliki dziecięce, CB Radio).
Spełniając wymagania naszych Klientów, gdy chodzi o wysoki komfort w zakresie wynajmu auta, umożliwiamy podstawienie auta w wyznaczonym przez Państwa miejscu, jak choćby na Dworcu Głównym we Wrocławiu albo na wrocławskim lotnisku.
Dobrze jest zwrócić uwagę na korzyści płynące ze współpracy z nami:

- wydatek wynajmu samochodu od 80 zł/dobę;
- nieodpłatne podstawienie i odbiór aut we Wrocławiu;
- niska kaucja;
- funkcjonujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
- brak ukrytych kosztów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 17.01.2015, 20:56, Stronę wyświetlono: 373x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry