Sklepy SATURN oferują swoim klientom najszerszy na rynku asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny.

SATURN ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film. Łącznie na klientów czeka około 100 000 artykułów, od baterii po najbardziej zaawansowane technicznie aparaty cyfrowe.

ul. Towarowa 2A
43-100 Tychy

Kontakt
Informacja:
Tel: +48 (32) 32 36 100
Fax: +48 (32) 32 36 109

www.saturnpolska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 9:00-21:00
Niedziela 10:00-20:00

Napisz opinię ...
Gość
02.12.09, 08:22
OSZUŚĆI I ZŁODZIEJE. NIC TAM NIE KUPUJCIE BO JAK ZAPŁACIŁEŚ TO JUŻ PRZEGRAŁEŚ !!! Kupiłem zegar -stacja pogody, oregon ba900. Sprawdzić można w ''dziale obsługi klienta'', czyli najpierw do kasy. W tymże ''dziale obsługi'', panienka wyciąga mój zakup z pudełka, ogląda czy nie jest uszkodzony i tyle, proszę o włączenie lecz tu odmowa - że kolejka, ona się na tym nie zna, itp. a najlepiej jak domu pan sobie sprawdzi, przecież do 7dni można oddać. Ok. Zapakowała, przyniosłem do domu włączam a to ustrojstwo świeci jak lampa na pół pokoju. Następnego dnia chciałem oddać, a tu ZONK. Nie ma możliwości oddania, chyba że na coś innego w tej samej kwocie - takie przepisy firmy, - proszę o te przepisy na papierze - odmowa. A że świeci to mógł pan sobie sprawdzić w TOALECIE, bo ciemni nie mamy. Poszedłem do Rzecznika Praw Konsumenta, NIE ODPUSZCZĘ, DAM ZNAĆ JAK SIĘ SPRAWY MAJĄ.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 29.11.2009, 13:28, Stronę wyświetlono: 6059x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry