Sklepy SATURN oferują swoim klientom najszerszy na rynku asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny.

SATURN ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film. Łącznie na klientów czeka około 100 000 artykułów, od baterii po najbardziej zaawansowane technicznie aparaty cyfrowe.

WARSZAWA - C.H. TARGÓWEK
ul. Głębocka 13
03-287 Warszawa

Kontakt
Informacja:
Tel: +48 (22) 50 93 100
Fax: +48 (22) 50 93 109
www.saturnpolska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota 09:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Napisz opinię ...
17.12.15, 12:46
obsługa w sklepie SATURN na Głębockiej jest tragiczna podejście pracowników działu reklamacji żenujące a kierowniczka pani MARIOLA P. która powinna świecić przykładem ! Aby w trakcie obsługi wychodziła sobie na papierosa i gdzieś znikała na zapleczu na 30minut! zostawiam bez dalszych komentarzy nie polecam i nie życzę nikomu kontaktu z tym sklepem lepiej jechać dalej niż szarpać sobie nerwy w tym sklepie. Jeszcze się nie spotkałem z tak olewczym podejściem do klienta CO lepsze czekam miesiąc a spszęt nadal nie naprawiony tylko z wrócony mi zepsuty i znów jest w naprawie
Gość
29.12.09, 09:13
Otrzymałam w pracy bony towarowe firmy BONUS SYSTEMS Weszłam na stronę internetową Bonus systems i odnalazłam wykaz sklepów honorujących bony. Na liście znalazł się SATURN. Wybrałam się do sklepu w arkadii I DLA PEWNOSCI PRZED DOKONANIEM ZAKUPU ZAPYTAŁAM PRACOWNIKA POKAZUJĄC BON czy napewno można go tu zrealizować. Pracownik skontaktował się telefonicznie z kasami o dostał odpowiedź że można. Zadowolona dokonałam poważnego zakupt telewirora LCD , WIEŻY i kilku drobiazgów. Poszłam do kasy. Tam odstałam około 20 minut, hdyż pani kasjerka bardzo pieczołowicie ogądała i prześwietlała bon z każdej strony skutecznie odstraszając pozostałych klientów. Po czym konsultowała się telefonicznie opisując wygląd bonu. Następnie stwierdziła, ze ona nie widziała na oczy bonu o nominale 500 zł więc odsyła mnie do kierownika bo bonu boi się przyjąć. a kierowniczka patrzy z konsternacją i mówi ze musi zadzwonić do BONUS SYSTEMS zeby zapytać czy są nominały 500 zł Jak to czy śą ? Pomyślałam sobie- przecież ja go mam.!!!!!! Niestety nie udało im się dodzwonć ... bo biuro BONUS SYSTEMS do g.16.00 czynne było. Obeszłam się smakiem
Gość
23.11.09, 05:34
Tak beznadziejnej obsługi klienta jak w tym sklepie to już dawno nie spotkałem. Sklep (a przede wszystkim) kierownik do spraw obsługi klienta (p. *****) przypomina postaci z filmów p. Barei, a jego propozycje co do sposobu rozwiązania problemów sprowadzają się do stwierdzenia "przecież na plecy nie wezmę i nie przyniosę pani". Dlatego towar w tym sklepie zakupiony oddaliśmy już w poniedziałek i więcej w tym sklepie ani w linii Saturn kupować nie będziemy.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 06.02.2009, 18:24, Stronę wyświetlono: 12686x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry