Zapraszamy Państwa do ciekawie i stylowo urządzonego lokalu wraz z Piano Barem, Ogrodem Letnim i Ogrodem Zimowym oraz placem zabaw dla dzieci.
Miejsce to jest przede wszystkim wyjątkowe. Między innymi dlatego, że jest w stanie jednorazowo pomieścić prawie 150 osób.
Polecamy dania Kuchni Staropolskiej, Kuchni Włoskiej, Kuchni Regionalnej oraz bogaty wybór sałatek obiadowych, deserów, win i alkoholi.
Zapraszamy Państwa również na kawę espresso parzonej według starej Włoskiej receptury w miłej spokojnej atmosferze przy dobrej muzyce, lampce wina i blasku świec.
W sezonie letnim zapraszamy do Ogrodu Letniego, zimą do przeszklonego Ogrodu Zimowego ze sceną na której dla miłośników muzyki, a w szczególności jazzu, poezji śpiewanej, bluesa przygotowaliśmy wiele koncertów.

Kontakt
tel. +48 87 563 24 00, +48 87 566 59 04
rozmarino94@wp.pl

Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 26.06.2012, 15:29, Stronę wyświetlono: 396x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry