Spółka Ronomed od lat specjalizuje się w dystrybucji najważniejszych elementów wyposażenia ośrodków medycznych, gabinetów lekarskich i gabinetów rehabilitacyjnych na terytorium całej Polski. Główna siedziba spółki zlokalizowana jest we Wrocławiu. Tutaj funkcjonuje również salon firmowy, w którym wystawianych i prezentowanych jest większość sprzętów.

Jako autoryzowany dystrybutor znanych krajowych i europejskich firm rynku wyposażenia medycznego, stawiamy na funkcjonalne, innowacyjne urządzenia. Produkty dostępne w ofercie Ronomed odróżnia wysoka jakość i ergonomia. Mamy świadomość, jak ważne jest, w momencie wyboru specjalistycznego wyposażenia, rzetelne doradztwo medyczne oraz szkolenia z obsługi sprzętu. Dokładamy więc wszystkich starań, by oferowane przez nas usługi były na profesjonalnym poziomie.

Jeżeli myślą Państwo o wymianie wyposażenia medycznego w swoich gabinetach, placówkach medycznych, dobrze jest zapoznać się z naszym obszernym asortymentem. Oferujemy przede wszystkim zaawansowany sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, w tym stoły rehabilitacyjne, fotele ginekologiczne, aparaty ekg, lampy solux, ssaki medyczne, łóżka szpitalne, meble medyczne i wiele innych. Co więcej zajmujemy się dystrybucją urządzeń umożliwiających pokonywanie barier, a pojawiających się teraz we wszystkich budynkach użyteczności publicznej. Mowa tutaj o podnośnikach dla osób niepełnosprawnych, krzesełkach schodowych i platformach.

Decydując się na wybór naszych produktów, mogą liczyć Państwo na różnorodne udogodnienia zarówno, gdy chodzi o właściwy dobór sprzętu, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, usługi finansowania na ulgowych warunkach bądź pomoc w realizacji, zdobyciu dotacji unijnych. Działamy szybko i elastycznie. Zachęcamy do zakupów w Ronomed.

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Booking.com
Stronę opublikowano: 18.11.2014, 11:40, Stronę wyświetlono: 405x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry